Jdi na obsah Jdi na menu
 


vlci v horoskopu

29. 6. 2007

Lidi narozené  mezi 19. únorem a 20. březnem zveme podle indiánského horoskopu vlky.Tyto zrozence ovlivňuje vodní živel (emoce, empatie, duševno). Vládne jim pak severní vítr, který s seboupřináší uzdravení a obnovu.

Vlka bylo ve volné přírodě dost obtížné spatřit.  Pokud se tak stalo, považovali to indiáni za veliké štěstí. Ikdyž se to nezdá je tento tvor velice plachý  a citlivý. Podobně je to s lidmy narozenými v totemu vlka - v Kruhu země poslední znamení. jejich citlivost se projevuje ve dvou směrech. Směrem vně ze skupiny, ve které žijí, projevují právě plachost, nesmělost a ostýchavost. Naopak směrem dovnitř,tedy k ostatním členům jejich směčky se chovají velice starostlivě, intuitivně vycítí potřeby druhých, dokážou pochopit a pomoct. Jsou to velice jemné povahy. bojí se dát své emoce plně znát, často je skrývají a drží se v ústraní.

Jsou dobromyslní, srdeční, důvěřiví. Nejednou se však stávají terčem jiných dravějších jedinců, kteří je zneužívají. Není divu že před okolím skutečně utíkají do svého snového světa, staví si bariéry, které je mají ochránit. Raději si svůj život naplánují a vymyslí ve své fantazii, představách. Je li však nejhůř dokáží se vyburcovat k mohutné obraně, leckdo by to do nich neřekl. pozor dají potom všem na srozuměnou , že vlk je šelma.

Na životní cestu potřebuje ten, kdo se narodil ve znamení vlka , partnera, který by ho schoval pod ochranná křídla. Takový člověk pak na oplátku získá skvělého druha , vždy připraveného pomoct, vyslechnout, pohladit...

 
 

Portrét